Hemen
Başvur

Hemen Başvur

Lütfen tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Paylaştığınız bilgiler size en uygun teklifleri sunmak üzere Merkür Net sistemlerine aktarılacaktır. Başvurunuz esnasında paylaşacağınız bilgiler Merkür Net ürün ve kampanyaları hakkında tarafınıza bilgi verilebilmesi ve iletişime geçilebilmesi amaçlarıyla istenmektedir. Bu bilgiler Sanal Santral Telekomünikasyon Tic. A.Ş. tarafından işlenecek ve belirtilen amaçlar haricinde kullanılmayacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sahip olduğunuz haklarınız için buraya tıklayın.

Merkür Net - Tarifeler

En Ekonomik
İnternet Paketleri

164,90

/Aylık

12 Ay Taahhütlü

16 Mbps

Limitsiz İnternet

500 Mbps'e Kadar Altyapınızın Desteklediği Kadar Hız Seçeneği

Her şey dahil fiyat

240 TL hoşgeldin indirimi

Ücretsiz İptal Hakkı

Fiber Destekli Modem

Aranmak İstiyorum

174,90

/Aylık

12 Ay Taahhütlü

35 Mbps

Limitsiz İnternet

Her şey dahil fiyat

240 TL hoşgeldin indirimi

Ücretsiz İptal Hakkı

Fiber Destekli Modem

Aranmak İstiyorum

184,90

/Aylık

12 Ay Taahhütlü

75 Mbps

Limitsiz İnternet

Her şey dahil fiyat

240 TL hoşgeldin indirimi

Ücretsiz İptal Hakkı

Fiber Destekli Modem

Aranmak İstiyorum

194,90

/Aylık

12 Ay Taahhütlü

100 Mbps

Limitsiz İnternet

Her şey dahil fiyat

240 TL hoşgeldin indirimi

Ücretsiz İptal Hakkı

Fiber Destekli Modem

Aranmak İstiyorum

204,90

/Aylık

12 Ay Taahhütlü

200 Mbps

Limitsiz İnternet

Her şey dahil fiyat

240 TL hoşgeldin indirimi

Ücretsiz İptal Hakkı

Fiber Destekli Modem

Aranmak İstiyorum

224,90

/Aylık

12 Ay Taahhütlü

500 Mbps

Limitsiz İnternet

Her şey dahil fiyat

240 TL hoşgeldin indirimi

Ücretsiz İptal Hakkı

Fiber Destekli Modem

Aranmak İstiyorum

Avantajlar

Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretlere; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti dahildir.
240 TL Hoş Geldin İndirimi: Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini Merkür Net’e taşıyan müşterilerimize Hoş Geldin indirimi sunulur. Müşteriler, taahhüt bozma faturasının aslını ya da kopyasını evrak@merkurnet.com.tr adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail atmaları halinde yararlanabilirler. Sağlanacak indirim 6 ay boyunca ayda 40 TL olacak şekilde her ay indirim sağlayarak üstlenilir.
Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere evde kurulum hizmeti 400 ₺’ dir. Diğer operatörlerden geçişlerde kurulum ücreti alınmamaktadır.
İndirimli Modem: Abone’lere işbu Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak internet Abonelikleri devam ettiği sürece internet hizmeti ücretlerine ek olarak VDSL ve Fiber modemlerde tüm vergiler dahil aylık 20 ₺ (YirmiTürkLirası) modem kullanım ücreti yansıtılacaktır.

Koşullar

Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretlere; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti dahildir.
Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV VE %10 ÖİV dahildir.
Merkür Net internet aboneliğinin iptal edilmesi halinde, Merkür Net abonelerinin kullanımına sunulan modemin; abone tarafından aynen ve sağlam olarak ürün kutusuyla birlikte tarafımıza iade edilmesi gerekmektedir.

Merkür Net abonelerinin kullanımına sunulan modem, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında ve abonelik sözleşmesinde belirtilen bedeller tahsil edilecektir.
Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
Tarife taahhüt süresi içinde, seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla başka tarifelere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve tarife iptali olarak değerlendirilir.
Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütname'nin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, güncel cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.

Detaylar

1- Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 31 Aralık 2022 tarihine kadar 12 ay taahhüt vererek yararlanabilir. Kampanyadaki internet paketleri 12 ay boyunca indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.

2- Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 12 ay boyunca indirimlidir.


İnternet Bağlantı ücreti: Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti, 12 ay boyunca aylık 12 TL taksitli olup kampanya paket fiyatlarına dahildir.


Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri : Kampanyalı ve kampanyasız tarife fiyatlarına aylık 12 TL olan Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti dahildir. Kampanya kapsamında 12 aylık taahhüt süresince Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti ücretsizdir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus alınan vergiler dahil 15 TL (OnBeşTürkLirası) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir. Yeni aboneliklerde alınan vergiler dahil 144 TL (YüzKırkDörtTürkLirası) bağlantı ücreti 12 aylık Taahhüt Süresi boyunca aylık 12 TL (OnikiTürkLirası) olarak toplamda 12 TL indirimle 144TL(YüzKırkDörtTürkLirası) olarak Abone’nin hizmet faturasına ayrıca yansıtılacaktır


3- İlk faturaya yansıyacak ücretler nelerdir?

Damga Vergisi: Bir defaya mahsus yansıtılır.


Bağlantı Ücreti: Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti, 12 ay boyunca aylık 12 TL taksitli olup kampanya paket fiyatlarına dahildir.


Kısmi Kullanım Ücreti

İnternet : İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak yansıtılır.


Yalın İnternet Erişim Ücreti : Kampanyalı ve kampanyasız tarife fiyatlarına aylık 12 TL olan Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti dahildir. Kampanya kapsamında 12 aylık taahhüt süresince Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti ücretsizdir.

4- Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

Bireysel Müşteriler: TC Kimlik Fotokopisi

Kurumsal Müşteriler: Kimlik Fotokopisi, Faaliyet Belgesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri

Vakıf/Dernek/Sendika: Kimlik Fotokopisi, Faaliyet Belgesi, Yetki Belgesi, Karar Defteri( Noter Onaylı İlk Sayfası ve Karar Sayfası)

Şahıs Firması: Kimlik Fotokopisi, Vergi Levhası, İmza Beyannamesi


Geçerli Kimlikler: TC Çipli Kimlik Kartı, TC Nüfus Cüzdanı, TC Mavi Kart, Yabancı Kimlik Belgesi

İşlemleri Vekil gerçekleştirecekse belgelere ek olarak noter onaylı vekaletname gerekmektedir.


5- Kampanya kapsamındaki modemler hakkında bilgi alabilir miyim?

Kampanya kapsamında istendigi takdirde vergiler dahil rayiç bedeli 600 TL (AltıYüzTürkLirası) olan Fiber Güçlü modem (“Cihaz”) ve rayiç bedeli 600TL (DörtYüzTürkLirası) olan VDSL modem peşin ödeme ile satın alınabilir.

Abone’lere işbu Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak internet Abonelikleri devam ettigi sürece internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 20 ₺ (YirmiTürkLirası) modem kullanım ücreti yansıtılacaktır.

Merkür Net abonelerinin kullanımına sunulan Modem, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilecektir.

Kampanya kapsamında Abone cihaz faydasından yararlanıyorsa Abone’ye teslim edilen Cihaz’da arıza oluşması durumunda veya Cihaz’la ilgili her türlü talepte/şikayette ilgili markanın yetkili teknik servisleri tarafından Cihaz’la ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve Cihaz ile ilgili her türlü talep ve şikayette, Abone (0850) 441 03 03 numaralı çağrı merkezi üzerinden cihaz tedarikçisinin iletişim bilgilerine ulaşabilir. Cihaz’a ilişkin her türlü talep ve şikayetini İŞLETMECİ’ye ve/veya Tedarikçi Firma’ya iletebilir.

6- Kampanya kapsamında evde kurulum hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

Merkür Net Evde İnternet Kurulum Hizmeti, ister hafta içi ister hafta sonu belirlenen saatte, ev içine kadar internet hattının getirilmesi, modem bağlantısının yapılması ve internetin çalışır halde teslim edilmesini kapsamaktadır. Merkür Net Evde İnternet Kurulum Hizmeti, kampanya kapsamında 12 ay taahhütle 400 ₺ dir. Diğer operatörlerden geçişlerde ücret alınmamaktadır.

7- Kampanya kapsamında Hoş Geldin İndiriminden nasıl yararlanabilirim?

Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini Merkür Net’e taşıyan müşterilerimize Hoş Geldin indirimi sunulur. Müşteriler, taahhüt bozma faturasının aslını ya da kopyasını 60 gün içinde tarafımıza iletmesi halinde yararlanabilirler. Sağlanacak indirim 6 ay boyunca ayda 40 TL olacak şekilde her ay indirim sağlayarak üstlenilir.

8- Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

Evet. Kampanya başlangıcından 12 aylık abonelik taahhüdü sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

9- Kampanya taahhüt süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

Kampanyada taahhüt süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz.

10- İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

Evet. Devir, Nakil ve Hat Dondurma ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

11- Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

Kampanya iptali için 0850 441 03 03 Merkür Net Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Online İşlem Merkezinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

12- Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

Kampanya iptali: Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem,tablet ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.


Abonelik iptali: Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilave olarak ödenmeyen;


• Modem ücretinin kalan taksitleri,

• Cihaz ücretinin kalan taksitleri,

• Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri

• Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.

13- Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 0850 441 03 03 Merkür Net Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Avantajlar

Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretlere; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti dahildir.
Ücretsiz İptal Hakkı: Merkür Net’in sunmuş olduğunu internet hizmetini, hiçbir cayma bedeli ödemeden istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
İndirimli Modem: Abone’lere işbu Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak internet Abonelikleri devam ettiği sürece internet hizmeti ücretlerine ek olarak VDSL ve Fiber modemlerde tüm vergiler dahil aylık 20₺ (YirmiTürkLirası) modem kullanım ücreti yansıtılacaktır.
400 ₺ kurulum ücreti peşin olarak tahsil edilecektir. Başka firmalardan geçiş yapan müşterilerimizden kurulum ücreti tahsil edilmeyecektir.

Koşullar

Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretlere; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti dahildir.
Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV VE %10 ÖİV dahildir.
Merkür Net internet aboneliğinin iptal edilmesi halinde, Merkür Net abonelerinin kullanımına sunulan modemin; abone tarafından aynen ve sağlam olarak ürün kutusuyla birlikte tarafımıza iade edilmesi gerekmektedir.

Merkür Net abonelerinin kullanımına sunulan modem, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında ve abonelik sözleşmesinde belirtilen bedeller tahsil edilecektir.
Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
Taahhütsüz aboneler, seçmiş olduğu internet paketlerinden bir başka pakete, istediği zaman geçiş sağlayabilir.
İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.

Detaylar

1- İlk faturaya yansıyacak ücretler nelerdir?

Damga Vergisi: Bir defaya mahsus yansıtılır.


Bağlantı Ücreti: Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti paket fiyatlarına dahildir. Ekstra ücret alınmayacaktır.


Kısmi Kullanım Ücreti

İnternet : İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak yansıtılır.


Yalın İnternet Erişim Ücreti : Kampanyalı ve kampanyasız tarife fiyatlarına aylık 12 TL olan Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti dahildir.

2- Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

Bireysel Müşteriler: TC Kimlik Fotokopisi

Kurumsal Müşteriler: Kimlik Fotokopisi, Faaliyet Belgesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri

Vakıf/Dernek/Sendika: Kimlik Fotokopisi, Faaliyet Belgesi, Yetki Belgesi, Karar Defteri( Noter Onaylı İlk Sayfası ve Karar Sayfası)

Şahıs Firması: Kimlik Fotokopisi, Vergi Levhası, İmza Beyannamesi


Geçerli Kimlikler: TC Çipli Kimlik Kartı, TC Nüfus Cüzdanı, TC Mavi Kart, Yabancı Kimlik Belgesi

İşlemleri Vekil gerçekleştirecekse belgelere ek olarak noter onaylı vekaletname gerekmektedir.


3- Kampanya kapsamındaki modemler hakkında bilgi alabilir miyim?

Kampanya kapsamında istendigi takdirde vergiler dahil rayiç bedeli 600 TL (AltıYüzTürkLirası) olan Fiber Güçlü modem (“Cihaz”) ve rayiç bedeli 600TL (DörtYüzTürkLirası) olan VDSL modem peşin ödeme ile satın alınabilir.

Abone’lere işbu Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak internet Abonelikleri devam ettigi sürece internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 20₺ (YirmiTürkLirası) modem kullanım ücreti yansıtılacaktır.

Merkür Net abonelerinin kullanımına sunulan Modem, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilecektir.

Kampanya kapsamında Abone cihaz faydasından yararlanıyorsa Abone’ye teslim edilen Cihaz’da arıza oluşması durumunda veya Cihaz’la ilgili her türlü talepte/şikayette ilgili markanın yetkili teknik servisleri tarafından Cihaz’la ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve Cihaz ile ilgili her türlü talep ve şikayette, Abone (0850) 441 03 03 numaralı çağrı merkezi üzerinden cihaz tedarikçisinin iletişim bilgilerine ulaşabilir. Cihaz’a ilişkin her türlü talep ve şikayetini İŞLETMECİ’ye ve/veya Tedarikçi Firma’ya iletebilir.

4- Evde kurulum hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

Merkür Net Evde İnternet Kurulum Hizmeti, ister hafta içi ister hafta sonu belirlenen saatte, ev içine kadar internet hattının getirilmesi, modem bağlantısının yapılması ve internetin çalışır halde teslim edilmesini kapsamaktadır. Merkür Net Evde İnternet Kurulum Hizmeti, kampanya kapsamında Taahhütsüz müşterilerimiz için evde kurulum ücreti, faturaya tek seferde 400₺ olarak ücretlendirilecektir.

5- İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

Evet. Devir, Nakil ve Hat Dondurma ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

6- Hizmetimi iptal ettirebilir miyim?

Hizmetinizin iptali için 0850 441 03 03 Merkür Net Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Online İşlem Merkezinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

7- Hizmet ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 0850 441 03 03 Merkür Net Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Merkür Net - Tarifeler

En Ekonomik
İnternet Paketleri

164,90

/Aylık

12 Ay Taahhütlü

16 Mbps

Limitsiz İnternet

500 Mbps'e Kadar Altyapınızın Desteklediği Kadar Hız Seçeneği

Her şey dahil fiyat

240 TL hoşgeldin indirimi

Ücretsiz İptal Hakkı

Fiber Destekli Modem

Aranmak İstiyorum

174,90

/Aylık

12 Ay Taahhütlü

35 Mbps

Limitsiz İnternet

Her şey dahil fiyat

240 TL hoşgeldin indirimi

Ücretsiz İptal Hakkı

Fiber Destekli Modem

Aranmak İstiyorum

184,90

/Aylık

12 Ay Taahhütlü

75 Mbps

Limitsiz İnternet

Her şey dahil fiyat

240 TL hoşgeldin indirimi

Ücretsiz İptal Hakkı

Fiber Destekli Modem

Aranmak İstiyorum

194,90

/Aylık

12 Ay Taahhütlü

100 Mbps

Limitsiz İnternet

Her şey dahil fiyat

240 TL hoşgeldin indirimi

Ücretsiz İptal Hakkı

Fiber Destekli Modem

Aranmak İstiyorum

204,90

/Aylık

12 Ay Taahhütlü

200 Mbps

Limitsiz İnternet

Her şey dahil fiyat

240 TL hoşgeldin indirimi

Ücretsiz İptal Hakkı

Fiber Destekli Modem

Aranmak İstiyorum

224,90

/Aylık

12 Ay Taahhütlü

500 Mbps

Limitsiz İnternet

Her şey dahil fiyat

240 TL hoşgeldin indirimi

Ücretsiz İptal Hakkı

Fiber Destekli Modem

Aranmak İstiyorum

Avantajlar

Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretlere; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti dahildir.
240 TL Hoş Geldin İndirimi: Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini Merkür Net’e taşıyan müşterilerimize Hoş Geldin indirimi sunulur. Müşteriler, taahhüt bozma faturasının aslını ya da kopyasını evrak@merkurnet.com.tr adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail atmaları halinde yararlanabilirler. Sağlanacak indirim 6 ay boyunca ayda 40 TL olacak şekilde her ay indirim sağlayarak üstlenilir.
Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere evde kurulum hizmeti 400 ₺’ dir. Diğer operatörlerden geçişlerde kurulum ücreti alınmamaktadır.
İndirimli Modem: Abone’lere işbu Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak internet Abonelikleri devam ettiği sürece internet hizmeti ücretlerine ek olarak VDSL ve Fiber modemlerde tüm vergiler dahil aylık 20 ₺ (YirmiTürkLirası) modem kullanım ücreti yansıtılacaktır.

Koşullar

Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretlere; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti dahildir.
Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV VE %10 ÖİV dahildir.
Merkür Net internet aboneliğinin iptal edilmesi halinde, Merkür Net abonelerinin kullanımına sunulan modemin; abone tarafından aynen ve sağlam olarak ürün kutusuyla birlikte tarafımıza iade edilmesi gerekmektedir.

Merkür Net abonelerinin kullanımına sunulan modem, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında ve abonelik sözleşmesinde belirtilen bedeller tahsil edilecektir.
Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
Tarife taahhüt süresi içinde, seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla başka tarifelere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve tarife iptali olarak değerlendirilir.
Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütname'nin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, güncel cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.

Detaylar

1- Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 31 Aralık 2022 tarihine kadar 12 ay taahhüt vererek yararlanabilir. Kampanyadaki internet paketleri 12 ay boyunca indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.

2- Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 12 ay boyunca indirimlidir.


İnternet Bağlantı ücreti: Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti, 12 ay boyunca aylık 12 TL taksitli olup kampanya paket fiyatlarına dahildir.


Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri : Kampanyalı ve kampanyasız tarife fiyatlarına aylık 12 TL olan Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti dahildir. Kampanya kapsamında 12 aylık taahhüt süresince Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti ücretsizdir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus alınan vergiler dahil 15 TL (OnBeşTürkLirası) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir. Yeni aboneliklerde alınan vergiler dahil 144 TL (YüzKırkDörtTürkLirası) bağlantı ücreti 12 aylık Taahhüt Süresi boyunca aylık 12 TL (OnikiTürkLirası) olarak toplamda 12 TL indirimle 144TL(YüzKırkDörtTürkLirası) olarak Abone’nin hizmet faturasına ayrıca yansıtılacaktır


3- İlk faturaya yansıyacak ücretler nelerdir?

Damga Vergisi: Bir defaya mahsus yansıtılır.


Bağlantı Ücreti: Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti, 12 ay boyunca aylık 12 TL taksitli olup kampanya paket fiyatlarına dahildir.


Kısmi Kullanım Ücreti

İnternet : İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak yansıtılır.


Yalın İnternet Erişim Ücreti : Kampanyalı ve kampanyasız tarife fiyatlarına aylık 12 TL olan Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti dahildir. Kampanya kapsamında 12 aylık taahhüt süresince Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti ücretsizdir.

4- Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

Bireysel Müşteriler: TC Kimlik Fotokopisi

Kurumsal Müşteriler: Kimlik Fotokopisi, Faaliyet Belgesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri

Vakıf/Dernek/Sendika: Kimlik Fotokopisi, Faaliyet Belgesi, Yetki Belgesi, Karar Defteri( Noter Onaylı İlk Sayfası ve Karar Sayfası)

Şahıs Firması: Kimlik Fotokopisi, Vergi Levhası, İmza Beyannamesi


Geçerli Kimlikler: TC Çipli Kimlik Kartı, TC Nüfus Cüzdanı, TC Mavi Kart, Yabancı Kimlik Belgesi

İşlemleri Vekil gerçekleştirecekse belgelere ek olarak noter onaylı vekaletname gerekmektedir.


5- Kampanya kapsamındaki modemler hakkında bilgi alabilir miyim?

Kampanya kapsamında istendigi takdirde vergiler dahil rayiç bedeli 600 TL (AltıYüzTürkLirası) olan Fiber Güçlü modem (“Cihaz”) ve rayiç bedeli 600TL (DörtYüzTürkLirası) olan VDSL modem peşin ödeme ile satın alınabilir.

Abone’lere işbu Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak internet Abonelikleri devam ettigi sürece internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 20 ₺ (YirmiTürkLirası) modem kullanım ücreti yansıtılacaktır.

Merkür Net abonelerinin kullanımına sunulan Modem, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilecektir.

Kampanya kapsamında Abone cihaz faydasından yararlanıyorsa Abone’ye teslim edilen Cihaz’da arıza oluşması durumunda veya Cihaz’la ilgili her türlü talepte/şikayette ilgili markanın yetkili teknik servisleri tarafından Cihaz’la ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve Cihaz ile ilgili her türlü talep ve şikayette, Abone (0850) 441 03 03 numaralı çağrı merkezi üzerinden cihaz tedarikçisinin iletişim bilgilerine ulaşabilir. Cihaz’a ilişkin her türlü talep ve şikayetini İŞLETMECİ’ye ve/veya Tedarikçi Firma’ya iletebilir.

6- Kampanya kapsamında evde kurulum hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

Merkür Net Evde İnternet Kurulum Hizmeti, ister hafta içi ister hafta sonu belirlenen saatte, ev içine kadar internet hattının getirilmesi, modem bağlantısının yapılması ve internetin çalışır halde teslim edilmesini kapsamaktadır. Merkür Net Evde İnternet Kurulum Hizmeti, kampanya kapsamında 12 ay taahhütle 400 ₺ dir. Diğer operatörlerden geçişlerde ücret alınmamaktadır.

7- Kampanya kapsamında Hoş Geldin İndiriminden nasıl yararlanabilirim?

Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini Merkür Net’e taşıyan müşterilerimize Hoş Geldin indirimi sunulur. Müşteriler, taahhüt bozma faturasının aslını ya da kopyasını 60 gün içinde tarafımıza iletmesi halinde yararlanabilirler. Sağlanacak indirim 6 ay boyunca ayda 40 TL olacak şekilde her ay indirim sağlayarak üstlenilir.

8- Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

Evet. Kampanya başlangıcından 12 aylık abonelik taahhüdü sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

9- Kampanya taahhüt süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

Kampanyada taahhüt süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz.

10- İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

Evet. Devir, Nakil ve Hat Dondurma ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

11- Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

Kampanya iptali için 0850 441 03 03 Merkür Net Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Online İşlem Merkezinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

12- Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

Kampanya iptali: Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem,tablet ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.


Abonelik iptali: Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilave olarak ödenmeyen;


• Modem ücretinin kalan taksitleri,

• Cihaz ücretinin kalan taksitleri,

• Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri

• Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.

13- Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 0850 441 03 03 Merkür Net Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Avantajlar

Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretlere; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti dahildir.
Ücretsiz İptal Hakkı: Merkür Net’in sunmuş olduğunu internet hizmetini, hiçbir cayma bedeli ödemeden istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
İndirimli Modem: Abone’lere işbu Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak internet Abonelikleri devam ettiği sürece internet hizmeti ücretlerine ek olarak VDSL ve Fiber modemlerde tüm vergiler dahil aylık 20₺ (YirmiTürkLirası) modem kullanım ücreti yansıtılacaktır.
400 ₺ kurulum ücreti peşin olarak tahsil edilecektir. Başka firmalardan geçiş yapan müşterilerimizden kurulum ücreti tahsil edilmeyecektir.

Koşullar

Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretlere; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti dahildir.
Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV VE %10 ÖİV dahildir.
Merkür Net internet aboneliğinin iptal edilmesi halinde, Merkür Net abonelerinin kullanımına sunulan modemin; abone tarafından aynen ve sağlam olarak ürün kutusuyla birlikte tarafımıza iade edilmesi gerekmektedir.

Merkür Net abonelerinin kullanımına sunulan modem, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında ve abonelik sözleşmesinde belirtilen bedeller tahsil edilecektir.
Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
Taahhütsüz aboneler, seçmiş olduğu internet paketlerinden bir başka pakete, istediği zaman geçiş sağlayabilir.
İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.

Detaylar

1- İlk faturaya yansıyacak ücretler nelerdir?

Damga Vergisi: Bir defaya mahsus yansıtılır.


Bağlantı Ücreti: Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti paket fiyatlarına dahildir. Ekstra ücret alınmayacaktır.


Kısmi Kullanım Ücreti

İnternet : İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak yansıtılır.


Yalın İnternet Erişim Ücreti : Kampanyalı ve kampanyasız tarife fiyatlarına aylık 12 TL olan Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti dahildir.

2- Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

Bireysel Müşteriler: TC Kimlik Fotokopisi

Kurumsal Müşteriler: Kimlik Fotokopisi, Faaliyet Belgesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri

Vakıf/Dernek/Sendika: Kimlik Fotokopisi, Faaliyet Belgesi, Yetki Belgesi, Karar Defteri( Noter Onaylı İlk Sayfası ve Karar Sayfası)

Şahıs Firması: Kimlik Fotokopisi, Vergi Levhası, İmza Beyannamesi


Geçerli Kimlikler: TC Çipli Kimlik Kartı, TC Nüfus Cüzdanı, TC Mavi Kart, Yabancı Kimlik Belgesi

İşlemleri Vekil gerçekleştirecekse belgelere ek olarak noter onaylı vekaletname gerekmektedir.


3- Kampanya kapsamındaki modemler hakkında bilgi alabilir miyim?

Kampanya kapsamında istendigi takdirde vergiler dahil rayiç bedeli 600 TL (AltıYüzTürkLirası) olan Fiber Güçlü modem (“Cihaz”) ve rayiç bedeli 600TL (DörtYüzTürkLirası) olan VDSL modem peşin ödeme ile satın alınabilir.

Abone’lere işbu Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak internet Abonelikleri devam ettigi sürece internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 20₺ (YirmiTürkLirası) modem kullanım ücreti yansıtılacaktır.

Merkür Net abonelerinin kullanımına sunulan Modem, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilecektir.

Kampanya kapsamında Abone cihaz faydasından yararlanıyorsa Abone’ye teslim edilen Cihaz’da arıza oluşması durumunda veya Cihaz’la ilgili her türlü talepte/şikayette ilgili markanın yetkili teknik servisleri tarafından Cihaz’la ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve Cihaz ile ilgili her türlü talep ve şikayette, Abone (0850) 441 03 03 numaralı çağrı merkezi üzerinden cihaz tedarikçisinin iletişim bilgilerine ulaşabilir. Cihaz’a ilişkin her türlü talep ve şikayetini İŞLETMECİ’ye ve/veya Tedarikçi Firma’ya iletebilir.

4- Evde kurulum hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

Merkür Net Evde İnternet Kurulum Hizmeti, ister hafta içi ister hafta sonu belirlenen saatte, ev içine kadar internet hattının getirilmesi, modem bağlantısının yapılması ve internetin çalışır halde teslim edilmesini kapsamaktadır. Merkür Net Evde İnternet Kurulum Hizmeti, kampanya kapsamında Taahhütsüz müşterilerimiz için evde kurulum ücreti, faturaya tek seferde 400₺ olarak ücretlendirilecektir.

5- İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

Evet. Devir, Nakil ve Hat Dondurma ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

6- Hizmetimi iptal ettirebilir miyim?

Hizmetinizin iptali için 0850 441 03 03 Merkür Net Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Online İşlem Merkezinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

7- Hizmet ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 0850 441 03 03 Merkür Net Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.