Hemen
Başvur

Hemen Başvur

Lütfen tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Paylaştığınız bilgiler size en uygun teklifleri sunmak üzere Merkür Net sistemlerine aktarılacaktır. Başvurunuz esnasında paylaşacağınız bilgiler Merkür Net ürün ve kampanyaları hakkında tarafınıza bilgi verilebilmesi ve iletişime geçilebilmesi amaçlarıyla istenmektedir. Bu bilgiler Sanal Santral Telekomünikasyon Tic. A.Ş. tarafından işlenecek ve belirtilen amaçlar haricinde kullanılmayacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sahip olduğunuz haklarınız için buraya tıklayın.

Merkür Net - Nakil İşlemleri

Nakil İşlemleri

İnternetinizi bir adresten başka bir adrese nakil etmek için şimdi destek kaydı oluşturun.

Destek Talebi Oluştur
 • İnternet aboneliğimin nakil işlemleri için nereye başvurmam gerekir?
  Hat dondurma işlemini (0850) 441 03 03 Merkür Net Müşteri Hizmetleri’nden ve Online İşlemler menüsünden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Nakil işlemi için gerekli belgeler nelerdir?
  Şahsen başvurular için kimlik belgesi, vekil tayin edilecekse noter onaylı vekaletname ile müraacat edilmelidir. Kurumsal nakil işlemlerinde kimlik belgesi vekil tayin edilecekse noter onaylı vekaletname ve imza sirküleri ile müraacat edilmelidir.
 • İnternet aboneliğimin nakil işleminin gerçekleştirilmesi için ne kadar ücret ödemem gerekir?
  İsteğe bağlı nakil işlemlerinden işlem başına vergiler dahil 800,00 TL ücret alınmaktadır. Bu ücret, abonenin nakil işlemleri tamamlandıktan sonra ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Nakil işlemi kaç günde tamamlanmaktadır?
  Nakil işlemi, başvuru sırasında sizinle birlikte belirlenen randevu tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Yalın internet nakil sürecinde, kurulumun gerçekleştirileceği zaman adreste bulunmam gerekli midir?
  Evet, kurulum esnasında ilgili tesis adresinde ilgili birinin bulunması gereklidir.
 • Nakil işlemi Kurumsal müşteriler için de geçerli midir?
  Evet. Hem kurumsal hem bireysel müşteriler internet aboneliği nakil işlemini gerçekleştirebilir. Kurumsal müşteriler nakil başvurusunda bulunurken , kurumsal yetkili kişinin/kişilerin kimliklerini ibraz etmesi gerekmektedir. Ayrıca kurumsal müşterilerin internet ek hizmet talep/değişiklik formu doldurulması gerekmektedir. Ek hizmet talep/değişiklik formu için tıklayın. – İnternet sitesine alan açarız
 • Nakil talep ettiğim adreste altyapı olmaması veya kapasite yoğunluğu olması durumunda ne yapmalıyım?
  Nakil talep ettiğiniz adreste altyapı olmaması veya kapasite yoğunluğu olması durumunda, istenen evrakları ibraz ederek internet aboneliğinizi cayma bedeli olmaksızın sonlandırabilirsiniz.